EXPRESNÍ DORUČENÍ ZÁSILKY PO MOSTĚ ZDARMA!

Fresh Air Prací prášek 1 kg flowers

Kód: 70001012
Neohodnoceno
Značka: Fresh Air
49,90 Kč / ks
Skladem (9 ks)

Prací prášek Flowers 1 kg je efektivní prostředek pro praní vašeho prádla, který zanechává svěží květinovou vůni. Tento prášek je vhodný pro všechny typy tkanin a zajišťuje dokonalou čistotu prádla při každém praní. S jeho speciálním složením účinně odstraňuje skvrny a nečistoty, a zároveň je šetrný k barvám, takže vaše oblečení zůstane zářivé a svěží po dlouhou dobu.

Prací prášek Flowers je ideální pro použití v automatických pračkách i pro ruční praní. S obsahem 1 kg poskytuje dostatek prášku pro několik desítek pracích cyklů, což z něj činí ekonomicky výhodnou volbu pro každou domácnost. Dopřejte si pocit svěžesti a čistoty s každým praním díky prášku Flowers s příjemnou květinovou vůní.

Detailní informace

Delivery guarantee
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč
Nejlevnější na trhu
Nejlevnější na trhu
Ceny, které nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Univerzální prací prostředek na bílé i barevné prádlo. Účinné složky pronikají hluboko do vlákna a odstraňují odolné skvrny. Vhodný jak pro praní, předpíraní, tak i pro namáčení. Vaše prádlo bude čisté a provoněné. Pro všechny druhy tkanin mimo vlny a přírodního hedvábí. 

Doporučení: Při volbě teploty praní postupujte podle pokynů na prádle

Složení: méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfém

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie a kosmetika
Hmotnost: 1 kg
Země původu: Česká republika
Výrobce: Putorius s.r.o., Ruzyňská 18, 161 00 Praha 6
Upozornění a použití: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné rukavice. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P501 Odstraňte obsah/obal odevzdáním do sběrny nebezpečného odpadu.
Prací dávky: 9
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz